Gry i zabawy w kiosku interaktywnym!

 

Przenieście się całą rodziną do krainy Skrzatów oraz Mikołaja i zagrajcie w interaktywne zabawy.

 

 

6 grudnia, w godzinach 13:00 – 19:00, przy interaktywnym kiosku, oprócz gier dla różnych grup wiekowych, czekać będzie na Was Elf z voucherami do pełnej wersji platformy gier familijnych online Świąteczna Misja!

 

Wystarczy, że jeden z rodziców założy konto w aplikacji SPOT, a radosny Elf nagrodzi Was voucherem! Ilość voucherów jest ograniczona. Decyduje kolejność udziału w akcji. Dowiedz się więcej o aplikacji SPOT Galerii Tomaszów tutaj.

 

 

Oprócz tego, biorąc udział w rozgrywkach w interaktywnym kiosku, możecie zgarnąć gwarantowane 1000 punktów w aplikacji SPOT oraz relaksujące kolorowanki dla młodszych i starszych!

Sprawdź gry

Strefa Plastyczna

Strefa Escape Room

Mikołaj przygotował dla Was wyjątkowe zadanie! Siwobrody ukrył list w sejfie. Tylko jak go otworzyć? Rozwiążcie zagadki i wykonajcie logiczne zadania, aby zdobyć hasło, otworzyć sejf i wydobyć list. Gotowi do akcji?

Spotkanie z Mikołajem

Poznajcie Mikołaja i jego przyjaciół – Elfy! Zróbcie sobie, przy świątecznej wyspie, selfie z Siwobrodym i pobawcie się z nim oraz z jego Elfami! Wesoła gromadka będzie na Was czekać i chętnie Was pozna!

Wykonaj swoją ozdobę choinkową razem z Elfami! Do tworzenia zapraszamy najmłodszych, młodszych, a także starszych! Zapewnimy Wam niezbędne materiały, z których będziecie mogli stworzyć oryginalne ozdoby.

Przyjdź na spotkanie z Mikołajem i Elfami!